Acilll Yardimm Lutfennn

tavşanımin gozunde kirmizimsi bir leke varrr ne yapmam lazimm çok korkuyorum veterinere goturmekten de korkuyorum cunku diger tavşanimi aşı ile öldürduler. lutfen yardim edin gözunde ne olmuş olabilir ? daha önce o gozunde capaklanma olmustu toprakla oynadigi icin toz kacmisti sirkeli suyla sildim bir kac gune capaklanmasi gecti ama şimdi o kirmizi leke nedir bilmiyorum ne yapmaliyim ne olabilir o lutfennn yalvaririm yardim edin uzmanlardan cevap bekliyorum petlebi den yorum bekliyorum sizlerden de lutfennnnn

3 CEVAP

Göz ile ilgili bir sorun olduğunda çayı tercih etmelisiniz. Sirkenin bir asit olduğunu ve asidin gözü ne kadar yakan bir şey olduğunu unutmadan tedavi uygulamanızı öneririm. Fazla kullanımda kör edebilirsiniz.

PandAiluroSena

her ne kadar güvenmeseniz de bir veterinere götürmenizde fayda var eğer yapacağını söylediği tedaviye güvenmezseniz yaptırmazsınız ama en azından rahatsızlığı öğrenmiş olursunuz

Güvenilir bir veterinere götürmenizi tavsiye edeceğim.