Hastalık Sonrası İştahsızlık

bengusarioglu

Kedimin bağırsaklarındaki cisim yüzünden kusması ve sonrasında kanlı ishali oldu. Veterinerle çözdük. Bugün düzelmesinin 2.günü ama sadece yaş mama yemek istiyor su bile içmiyor. Yaş mamanın bir paketinin de yarısını belki yiyor. Kuru mamasını yemiyor. Miyavlıyor yemek istiyor su istiyor; veriyorum yemiyor. İştahı var ama neden yemiyor anlamıyorum

1 CEVAP

PandAiluroSena

hastalık süresince veya sonrasında kullanılan kedinin toparlanması için yapılan hasta kedi mamaları var onlardan kullanabilirsiniz bir süre belki iyi gelir,eğer kendisi yemezse şırıngaya çekipte verebilirsiniz baya sıvımsı bir mama,toparlanmasına faydası olur diye düşünüyorum