Kısırlık

Melsacolk

ARKADAŞLAR KISIRLIK AMELİYATINDAN SONRA NEYE DİKKAT EDİLMELİ VS? BİLGİ VERİR MİSİNİZ ?

2 CEVAP

Veterineriniz bilgilendirir zaten ama dikiş atıldığı yeri yalamamalı. Sargıyı çıkarırsa yenilemelisiniz. Mama yemeyebilir, yaş mama verirseniz belli süre sonra toparlamasına yardımcı olur. Genel olarak halsiz, acı çeken bir hali olur. Kusabilir, 2-3 günde toparlar

Anonymus552223

Dikisli yeri yalamamali fikrine katilmiyorum, dikis saglamsa yalasa da birsey olmuyor hatta iyilesmesi hizlaniyor. Dikis türü her veterinerin ayri oldugu icin o soyler dogrusunu. 2 kat kendiliginden kaybolan dikislerde sorun cikmiyor, yakalik bandaj vs gerekmiyor