Kedi Tüy Sorunu

patkam

Arkadaşlar kedim bu aralar çok tüy dökmeye başladı....acaba iklim değişikliğindenmi ? (8 aylık erkek)

7 CEVAP

Sugar'da hiç tüy dökmediği halde bu ay dökmeye başladı veterinerimiz çok normal olduğunu Nisan ayının tüy dökme ayı olduğunu söyledi. Ben Furminatör tarak kullanıyorum ve tüy dökümü en aza iniyor çok memnunum.

DENIZ

Bahar geldıgı ıcın olabılır fakat cok tuy dokuyorsa vıtamınsızlık veya aldıgı mama gunluk vıtamın ıhtıyacı karsılamıyordur

patkam

bizde ondan şüpelendik aslında

Lavinya

Mamadan da kaynaklanır ben kedilerime tavuk vermem tavuklu kuru mamada bunlarda tüy dökme sebebi stres iklim de etkenleri düzenlide tarayın

Badems

Hava değişimlerindendir, bizimki her mevsim döküyor o ayrı. Furminatör dediğiniz gibi işe yarıyor. Vitamin kullandık bizde ama işe yaramadı

pelinakcan

normal bir şey- >

patkam

sağolun bizde kullanıyoruz