Balıgım Hastalandı Neden Olmuştur?

Bettllgngor

Baligım sagliklıydi birden diplerde yüzmeye başladı ve rengi şeffaflaştı hasta olmuştur diye akvaryumdan ayirdik diğerlerinede bulaşmasın diye aizce ne yapmalıyız iyileşir mi

4 CEVAP

Bettllgngor

Sadece yüzgeçleri hareket ediyor lütfen cevap verin

Kevserhaksever

Balıkta bölgesel beyazlama Ichthyobodo Necator isimli parazitten oluyormuş diye okudum şimdi. Detaylı bir araştırın daha farklı hastalıklar ve belirtileri var isterseniz linkini de atabilirim. Belirtilere göre hastalığına tedavi bulabilirsiniz umarım. Çok geçmiş olsun.

myakut

Balıkta bölgesel beyazlama Ichthyobodo Necator isimli parazitten oluyormuş diye okudum şimdi. Detaylı bir araştırın daha farklı hastalıklar ve belirtileri var isterseniz linkini de atabilirim. Belirtilere göre hastalığına tedavi bulabilirsiniz umarım. Çok geçmiş olsun.

https://masaloku.com.tr/