Hangi Mamayı Kullanmalıyım?

pinarnergiz

Merhaba iki aylık bir scottish straight sahiplendim. Mama konusunda çok kararsızım. Kaliteli ama fiyatıda makul bir mama kullanmak istiyorum önerebileceğiniz mamalar neler? Daha önce acana pasificana balıklı yiyormuş. Ben pro plan aldım birde purina one aldım ama tavuklu değil balıklı daha sağlıklı diye okudum doğrumu bilmiyorum . Yorumlarınızı bekliyorum.

6 CEVAP

Sselin1

N&d düşük tahıllı tavsiye ederim.5 kilosu 180 lira. Isterseniz deneme amacli 1,5 kilo alabilirsiniz. Oda 70 liraydi Sevmeyen kedi görmedim. Pro plan , purina one fiyatina gore icerigi iyi olmayan mamalar.
https://www.*******.com/nd-ocean-dusuk-tahilli-balikli-portakalli-kedi-mamasi-5-kg
Link attim güvenilir bir site ********, *** gibi sitelerden almanizi tavsiye etmem.

Senayy08

Bonacibo markalı hamsili ve vitaminli mama kullanıyoruz , 1,5 kilosu 20 lira tavsiye ederim

Sselin1

Evet kullanabilrsiniz. Gayet besleyici. Normalde yavru kedi mamalari tavuklu oluyor yavrularin sindirmleri hassas oldugu icin balik ishal yapabilyor. ama sizin kediniz daha once acana pasifca kullanip sorun yasamamissa n&d balikli mama da dokunmaz diye dusunyorum çünkü acana pasifica %75 oraninda balik iceriyor

pinarnergiz

Peki bu linkteki mamayı 2 aydan itibaren kullanabilirmiyim?

pinarnergiz

Peki bu linkteki mamayı 2 aydan itibaren kullanabilirmiyim?

pinarnergiz

Peki bu linkteki mamayı 2 aydan itibaren kullanabilirmiyim?