Acil! Kedi Kumu

Iremodi

**Merhaba 1 yıldır kum arayışı içindeyim mio,lindocat,clear cat ve geçen ay aldığım *********nın kalın taneli kumunu denedik *********nın kumundan değişik parçalar çıktı ve topaklanması iğrenç kokuyu biraz önlüyor ama memnun kalmadım ben şuanda acil bir şekilde kuma ihtiyacım var kalın taneli veya çok ince olmayan taneli topaklanması iyi olan koku problemi yaratmayacak kuma ihtiyacım var uygun fiyatlı olması gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

Bellasmom

Pro Line hem uygun fiyatlı hem de denediklerimin arasında kokuyu engelleme konusunda en başarılısı. Topaklanması da gayet iyi.

Tdemiroz

Ben de proline kullanıyorum fiyat/performans açısından gayet memnunum.

Senayy08

Bentonit kedi kumunu öneririm, koku yapmıyor biz hep bu markayı kullanıyoruz 5 lt 20 lira ..

Pisi pisi markasını denemiştim güzeldi şimdi de benty sandy markasını deniyorum. Benty sandy koku ve topaklanma konusunda pisi pisi den daha iyi çıktığını söyleyebilirim