Kedinin Ateşi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Nightcat

Kedimin patisinin altının biraz sıcak olduğunu fark ettim, normalde o kadar sıcak olmuyordu sanki, ben mi fazla abarttım? Oradan anlaşılır mı?

5 CEVAP

Kulağı çok soğuksa olur genelde. Fakat en doğrusunu muayene rektumdan ölçerler.

bihtercik

patisi soğuk,burnu kuru olur genelde

bihtercik

pardon patisi değil kulak uçları soğuk olursa yazacaktım.
bakın aşırı soğuksa, burnu çok kuru ve yüzünde normalden fazla sıcaklık varsa, gözleri baygınsa ve halsizse ateşi vardır.

Bellasmom

Burnu kuru, kulakları soğuk ve patileri çok sıcak oluyor. Ancak yemesi içmesi ve hareketleri normalse ateşi olduğunu sanmam.

Zacun

Kulaklardan anlıyoruz