Dişi Eş Arıyorum İstanbul Acill!

Kayahan034

Istanbul anadolu yakasi scotish straight cinsi erkek kedime dişi eş arıyorum acill tel:05302363903

2 CEVAP

PiremsesKutsi

Çiftleştirmeniz etik olarak yanlış, cins hayvanlar üretilmeye devam ettikçe sokak hayvanı sorununun çözülme şansı azalacak çünkü o cins hayvanlar her zaman sahip bulacak kendine, kedi veya köpek sahiplenmek isteyen bir insan sokaktan bir can kurtarmak yerine cins kedi almak isteyecek. Lütfen bunları göz önünde bulundurun, şuanda sokaktaki binlerce hayvan acı, sefalet, açlık içinde yaşıyor. Toplumdaki her üye bu sorunu kabul edip elinden geleni yapmazsa çözüme ulaşamayacağız, cins hayvan üretimi de bu sorunun çözümüne en büyük engellerden bir tanesi.

minnoskoss_123

KISIRLAŞTIRIN, lütfen....