Heryere Sıvı Bırakıyor

Nurcancesur

Merhabalar kedim heryere sıvı bırakmaya başladı erkek 17 aylık kısırlaştırmak istemedim kokusu yok ama kumu gibi sonrasında kazmaya çalışıyor nasıl önleyebilirim?

4 CEVAP

iameceevans

Tek çare kısırlaştırmak diye biliyorum yakında koku da bırakır erkek kedilerin idrarı daha kötü kokuyor

iameceevans

Kısırlaştırmanız ikiniz için de daha sağlıklı olur evden kaçmak isteyecek başına bir şey gelir

Nurcancesur

Tüh ya korktum şimdi kaçar diye. Tek çare doğru dediniz teşekkür ederim

wiya

Umarim minnak bir an önce kendini toparlar:(