Yavru Kedimin Gözü Akıyor

mathilda22

Merhaba, yavru kedimin sağ gözü sürekli akıyor ve çapaklanıyor. Ilık çayla siliyorum ama sol gözüne göre sağ gözü daha az açıyor? Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

patkam

İlginç bir durum hemen veterinere götürün derim geçmiş olsun

Gsima

Veterinere götürmen lazım çünkü bunun bir çok nedeni var gelişi güzel bir şey yapmaman lazım Allah korusun göz bu başka bir şey değil ama sürekli çok sıcak olmayacak bir sıcaklıkta papatya çayı yada normal çay ile çok bastırmadan silmelisin sürekli sil temiz tut geçmiş olsun bu arada çok tatlı maşallah

ilknrdaisy

Buyuk ihtimal enfeksiyon kapmış olabilir, aynı sorunu bizde yaşadık, veterinere götürüp bir muayene ettirmende fayda var damla ve kremle halledebilceklerini düşünüyorum, geçmiş olsun telaşlanma