Evde Tek Kalabilirmi?

MilkyCat

Merhaba ben 2 aylık bir scottish fold sahiplendim ama ben okula gidiyorum annem işe gidiyor. Sabah 7 de çıkıyoruz ben 4 de eve geliyorum annemde 7 de. Peki ben kedimi evde yanlız bırakabilir miyim?

5 CEVAP

Mustafabyrm

Yemeğini suyunu oynadığı oyuncaklarını köyün bi şey olmaz siz yokken çoğunlukla uyuyordur zaten.

Geldiğinizde bol bol ilgilenin, uzun süre evde yoksunuz, enerjisi çok fazla olur bu dönemde

Ebrarh

küçüklükten yanlız kalmaya alışsın, zaten sürekli yanında olursanız büyüyünce arkanızdan ağlar ve çok çeşitli tepkiler verebilir

Kediperi

Benimde aynı cins kedim var ve evde elbette yanlız kalabiliyor :) diğer arkadaşlarımızın dediği gibi eve dönünce ilgilenirsiniz bol bol, sevgi aşılarsınız :)

iameceevans

Ben de aynı senin gibiyim ben 10 da çıkıp akşam 8 9 da geliyorum annem 9 da geliyor bizi görünce çok seviniyor. Gitmeden suyu ve mamasının tam olduğundan emin oluyorum hiçbir şey olmuyor