Duş Zamanı

Kediperi

Merhaba, 3 aylık Scottish bir oğlum var, onu ne zaman duşa sokmaya başlamalıyım? Yavru kedileri yıkamayın diyorlar fakat ben emin olamadım

4 CEVAP

Sselin1

Kendi temizligini yapabilen bir kediyi yıkamaniza gerek yok

iameceevans

Ben kedimi sokaktan bizzat sahiplendim daha 1 aylık ya vardı ya da yoktu. Çok fazla kumun içinde eşelendiği için bi hayli pisti geldiğinde 2 kere yıkadım ve bir daha yıkamadım. Kendini temizliyor zaten. Hiç gerek yok. Gayet temiz hayvanlar zorunda kalmadıkça yıkamayın.

Dkkdkx

Yıkama, o kendini temizliyor

Kediperi

Çok teşekkür ederim...