Bu Vitaminleri Kullanan Var Mı?

Fablemoon

Kullanan var mı? İyiler mi? Önerdiğiniz başka marka var mı? Birde şu ciğerli çubuk nasıl bir şey bilen var mı?

4 CEVAP

Sselin1

Gimcat güzel bir markadir tavsiye ederim. Kullandiginiz mamanin vitamin katkilari yeterliyse takviye ürünü cok sık kullanmayin ama. Sordugunuz çubuklara bayilmayan kedi yok. kedi sosisi gibi bir sey. Güzel bir ödül maması. Reflexinde ayni ürünü var.

Gozdetemizel

Ben hepsini kullaniyorum.ton balikli vitamin bisure sonra yememeye basladi bizimki.sanirim 12 vitaminli sari olan standart vitaminin tadi daha guzel.stickleri de minikken cok yerdi sonra Ciao nun tonbalikli deniz tarakli odul mamasina alisinca artik cubuklari yemiyor.en bastaki prebiyotigi de haftada 1 veriyorum

merveaydar

gimcat ürünlerini benim kedim hiç sevmiyor. her şeyi yemek isteyen bir kedi üstelik.

Ozgurbenek

Sticleri genelde bayılarak yiyorlar ve gimcatın ürünlerini kedinizde severse kullanın iyi bi marka