Yardım Eder Misiniz?

HilalYilmaz

Biz 6 arkadaşız. Çocuk olduğumuz için kimse bize kedisini vermek istemiyor. Ama biz daha önce çok fazla kediye baktık. Ayrıca kedileri de çok seviyoruz. İnanın bize onlara çok iyi bakacağız. Bizi bazı umursamaz insanlar gibi förmeyin LÜTFEN BİZİ ANLAYIN...

3 CEVAP

gokceyigit

tabiki kedileri seviyorsunuzdur.altı arkadaş kediyi nerede bakacaksınız.ayrıca kedilerden insanlar gibi anlayıp düşünebilen canlılardır.onun sahibi hanginiz olacaksınız.bence siz ailelerinizi bu konuda ikna edin aldığınız kediye ailenizle birlikte bakmayı deneyin.

Badems

Katılıyorum, bence ailelerinizle konuşup her biriniz evinizde bakabilirsiniz. 6 arkadaş toplanıpta dışarda bakmanız pek sağlıklı olmayabilir. Dışarda savunmasızlar, sürekli onunla olamazsınız. Ayrıca aşılarının yapılması, temiz ortamda kalması ve iyi mamalarla beslenmesi gerekir. Ailelerinizle konuşup sokaktaki bir sürü kedilerden birer tane evinize alabilirsiniz :)

pelinakcan

bence siz kedi alın hayvan severliğin yaşı olmaz hem kimse yaşı küçük diye kimseye vermemezlik yapamaz ama gerçekten de 6 kişisiniz ve kediyi elden ele oyuncak yapabilirsiniz bence tek kişi almanız daha doğru yoksa diğer türlü olursa kediye yazık olur.