Vazgecirmeknicin Ne Yapmaliyiz

Venus25

Merhaba Tekir cinsi erkek kedim 1 yasinda isirmayi oyun saniyor ciddi deredece zarar vermeye basladi izin vermeyincede miyavliyor ki izin ver oyun oynayip unutturmaya calisiyorum ama isirana kadar pesimde.. unutturmak icin ne yapmaliyiz... simdiden teekkurler

7 CEVAP

lwb

Elinize sirke sürün baya nefret ediyolar kokusundan, hem kokusu hem de tadı ağzına gelince bir kaç kereden sonra tekrarlıcağını zannetmiyorum

Ebrarh

küçük ısırabikecrği peluş oyuncaklardan almayı deneyin

Toriri

etinizi koparacak gibi mi ısırıyor?

Toriri

suratına üfleyin

Venus25

yuzune ufleyincede iyice sinirlenip yuzumuze atliyo tek disiyle resmen koparmaya calisiyor

Venus25

Tesekkur ederim insallah bi etkisi olur

surpriz

bizim veterinerimiz kediler kolonyadan hoşlanmazlar ısırmak istediği yerlere kolonya sürün siye tavsiyede bulunmuştu. belki size faydası dokunur. bir de kediler suyu sevmedikleri için ısırmaya çalıştığında bir fısfısın içine su koyup onun olduğu tarafa doğru fıslatırsanız hoşlanmayıp kaçacaktır