Kedimde Gelişim Geriliği Ve Kabızlık Var

Cns23

Kedim 4 aylık ve gelişim geriliği var.. Küçüklüğünden beri kabızlık sorunu yaşıyor.. Kaç kere veterinere götürdüm ama bi türlü çare bulamadım.. Dışkısını yapamadığında popo kısmında şişlik oluyor ve poposu yara oluyor.. Böyle bir durumla karşılaşan var mı yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

lwb

Benim kedim de geç gelişti, immun destekleyicisini ve vitaminlerini eksik etmeyin
Yavru kediler için olan yaş mamalardan vermenizi tavsiye ederim ishal yapmıcak şekilde.
Ben kedim yavruyken kakasını yapmadığında şırıngayla zeytinyağı içirirdim, siz de bir çay kaşığı içirebilirsiniz