Kedim Üzerini Örttürmüyor Lütfen Yardım...

Kyliesmom

Geceleri soğuk oluyor malesef daha ısıtıcılar kış moduna alınmadı apt.de ve benim canım kedim asla ve asla üzerini örttürmüyor. Battaniyeyle kapladığım yatağa da yatmıyor yanımda yatıyor ama üzerini örtmeye çalıştığımda hooop kaçıyor... Üşümüyor herhalde diye düşünmek istemiyorum çünkü soğuk yani az da olsa üstünü örtmeyince asla ve asla rahat edemiyorum :( lütfen, yardım önerilerinizi bekliyorum :((

3 CEVAP

iameceevans

Yanınıza yatıyorsa o sizi sıcaklığınızı istiyordur büyük ihtimal ve tüyleri onu korkuyordur sonuçta evde ve dışarıdan daha sıcak olduğuna eminim korkmayın bence eğer kalın peluş pijamalar giyerseniz daha sıcak tutar ve içiniz yine rahat etmiyorsa sıcak su torbası yapıp yattığı yerin yanına koyun o ısıtır

betulaltundal

hiç seveceğini sanmıyorum ama kıyafet giydirebilirsiniz bebek zıbını gibi

Yatağının üzerine polar battaniye koyun. Yanınızda yatarken zaten sizin vücut ısınız ona yeter; yerde yatağında yatarken de polar battaniye güzel ısıtır. Endişe etmeyin, karni toksa ve hasta değilse evin soğuğu çok etkilemez onları.
Sıcak su torbasını soğudukça kalkıp değiştirmeyecekseniz soğuyunca daha çok üşümesin neden olabilir.