Saldırgan

minnoskoss_123

Merhaba. Sokakta baktığım kedilerden biri çok azgın. Çok iri ve herkese herseye saldırıyor, yavru kedileri boğuyor falan, zor ayırıyoruz. Bugün bahçemize geldi ve yaklaşık 5-6 aylık olduğunu düşündüğüm (kedim de 7 aylık onun boyutunda) dişi bir yavruyu boğmaya çalıştı. Kovaladım ama bırakmadı. En sonunda başka bir erkek kedi azgın olanın üstüne atladı ve yavru kurtuldu. Yavru kedi kaçtığı için bakamadım. Sorum şu; bu azgın kedinin birgün benim kedimi veya sokaktan herhangi bir kediyi öldürmesinden korkuyorum. Ne yapabiliriz? Veterinere götürme gibi bir ihtimalim yok zaten ailem sokaktaki hayvanlara bakmama zor izin veriyor, bu yüzden imkanlarım çok kısıtlı.

2 CEVAP

Anonymus552223

Belediyeyi cagirin kisirlastirsinlar belki biraz sakinlesir

minnoskoss_123

Öneriniz için teşekkürler. Sahiplendirmeyi de denesek diye düşünüyorum ama sahip bulabileceğimizden emin değilim:/