Aciil Bakar Mısınız

Senemasamaz

Kedimin dün gece ve bu sabah olmak üzere iki defa kakasında kan olduğunu farkettik dün gece poposuna baktığımda gayet temizdi az önce kakasını yaptığında poposunda kan gördüm bir ıslak pamuk yardımıyla sildim ve fotoğrafını ekleyeceğim daha önce bunu yaşamış olanlar var mı veya neyden kaynaklı olabilir(veteriner ile görüştüm yarın sabah gidicez)

5 CEVAP

Kabız olmuşsa belki ondandır hemen panik yapmayın, ama başka bir hastalık olma ihtimali de var kesin konuşamayacağım. Kaç aylık kediniz?

Senemasamaz

6 aylık olucak 9 gün sonra

ardaferda

Kediniz dişi mi?

Senemasamaz

Hayır erkek

burakgoksinn

kabız olmuş olabilir aşırı zorlamaya bağlı kanama yapmış olma ihtimali var.