Aşı Tekrarı

Aşı tekrarı için gidildiğinde tekrar ücret talebinde bulunuyorlar mı ?

5 CEVAP

RaGe

Bildiğim kadarı ile evet.

Tabikide evet 15 gün arayla yapılıyor hemde

Aylık olarak yazarsanız hangi aşılar olacak yazabilirim şuanda 40 günlükte itibaren kedim var ve aşılarıni düzenli yaptırıyorum

surpriz

her bir aşının kendine özel fiyatı var ve hepsine ayrı ödeme istiyorlar. iç dış parazit bile ayrı ayrı fiyatlı

3 ay 13 günlük iç dış 28 eylülde oldu. Karma da geçtiğimiz pazar oldu ikinci karma için 15 gün sonra çağırdılar. 2. Karma 1.nin devamı gibi bişey mi tekrar ücret alınır mı hazırlıklı gitmek adına sormak istedim. Teşekkürler.