Nd Mamalar Özüne Döndü.

Nd kedi mamalarında yaşanan sorun bitti galiba. Bu siteden 2021 son tarihli mamalar aldım. Hem balıklı hem kuzulu. İkiside normal önceki gibi çıktı. Kedilerim de eskisi gibi bayılarak yediler. Hatalı üretim mamalar bitti mi acaba. 2021 tarihli Nd lerde sorun yaşayan varmı?

4 CEVAP

Sselin1

Bence saticilarla ilgili bir sorundu bu. Petlebi ve benzeri sitelerden alip sorun yasayan birine denk gelmedim ben. Genelde ********, ***, *********** gibi sitelerde alanlar sorun yaşamış. Ben *******den aliyorum bir sorunla karsilasmadim hic.

Kesinlikle 10.2020 ve 11.2020 son tarihli nd lerde hata vardı. Ben farminanın veterineriyle konuştum. Onun kedisi de çok zorlanınca yemiş.

ardaferda

Çok dikkat etmek lazım .

lwb

ben ********dan aldım,normalde civarımdaki petshoptan 1,5 kglik aynı kuzulu az tahıllı nd alıyordum, ********dan alınca sindirim sistemi alt üst oldu ve veterinerlik oldu kedim (aynı mama sadece 5 kg)
yani açıkça içerik değişikliği olduğu belliydi ama şimdi yiyor.
umarım olumsuz anlamda bir değişiklik değildir.