Kedimin Gözü Akıyor

Incirreis

Bir kaç hafta önce kısırlaştırma ameliyatı oldu ve ameliyatlı bölgede ve gözünün hemen altında mantar çıktı veteriner hap gibi bişey verdi ve suda onu eritip mantarlı bölgelere onu sürmemizi söyledi +batikonda sürmemizi söyledi 2 3 gün felan oldu ve gözü çok akıyo kör felan olmaz dimi

3 CEVAP

ardaferda

Bence riske atmayın hemen veterinere danışın.

incimia

kedilere özel gözleri için sular vardır. pet shopa gidip alabilirsiniz. yani pet shopçuya kedimin gözü akıyor sizde ilacı var mı yada internetten siparis edebilirsiniz. nasıl kullanılır? yumuşak bir elle bir pamuğa onu döküyosunuz (az) ve yavaşça silin . merak etmeyin kör falan olmaz :)) iyi günler

Herarse

Benim de scottish fold kızımda aynı sorun oldu tobrased ve dryex damla önerdi veterinerimiz ayrıca günde 3 kez çay demi damlatmamızı söyledi, mantar sampuanındn kaynaklanmıştı alerji yapmış kokusu gözleri akıyordu. Önerdiği damlaları 1 hafta düzenli kullandık suan çok iyi :)