Size Soruyorum Sizce En İyi Köpek Cinsi Nedir Ve Sizin En Sevdiniz Cins Nedir Buyrun Sorum Budur

Mavimaske

Cevaplar????????

2 CEVAP

Küçük cins istiyorsan CHINESE CRESTED büyük cins ise SIBIRYA KURDU veya DOBERMAN

incimia

arkadaşın dediği doberman veya sibirya kurdu kesinlikle almayın sibirya kurtları buzlukts yaşayan köpeklerdir. doberman evin içinde bakılmaz bahçeniz varsa ancak. bahçeniz varsa bile almayın. benim tercih ettiğim eğer uysal bir köpek arıyorsanız kesinlikle golden olabilir küçük ırk için ise boo gerçekten çok güzel köpeklerdir . barınakta bulunması düşük ama satın alacaksanız kesinlikle almayın, pahalılar ama dediğim gibi (satın alma sahiplen) sadık köpek cinsi kesinlikle golden dır size önerim iyi günler