Kedilerime Nasıl Bakmalıyım???

Profopet

Okul ilk başladığından beri beslediğimiz birçok kedi vardı okulumuzda. Bir gün yan okulun sahibi bazı kedileri sahiplendirdi. Şimdi kedilerimden uzak olduğum için üzgünüm. Geriye daha yeni gençlik dönemine giren katmer (kedimin adı) ve annesi Katran (annesinin adı) kaldı. Mart ayı yeni geçti:))) Katran ve Katmer hamile kaldılar. Katran 2 tane boncuk gözlü yavrular doğurdu. Aradan 20 gün geçti. Kedilerin yuvaları yok. Katmer'in doğurup doğurmadığını bilmiyorum. Bu 2 yavru kediye "Tobur" ve "Obur" isimlerini koyduk ama evleri yok nerede ve nasıl bakacağımızı bilmiyoruz. Bana tavsiye verebilir misiniz?

5 CEVAP

patkam

şu insanoğlunu anlamıyorum.......dünya sadece insanlara değil her nefes alıp veren canlıya aittir...burun kıvırıp aşağladıkları bu varlıklar kıyamet gününde bakın nasıl hesap soracaklar

Gsima

Süt veriyor mu annesi

Profopet

Evet veriyor ama çok seyrek dün de katmer öğretmenlerin olduğu tarafa doğurdu ve artık bir kanun çıkmış kedileri ellemek yasakmış :(((

Gsima

Öyle bir kanun mu varmış ya ne alakadır yavruları alıp besleyin büyüyünce diğerlerinin yanına bırakın

Profopet

sağol :))