Acil Yardım Lütfen Kedimin Tuvalet Problemi

Dtduygu

Chincilla kedim var, kedim çişini sürekli kumu yerine dışarıya yapıyor bunun önüne gecemedik bi türlü, üç hafta önce dogum yaptı birkac gündür kakasını da evin her yerine yapmaya basladı cıldırmak üzereyim. Ne yapmam gerekiyo acaba? Evim küçük cocuklar var

2 CEVAP

Incirreis

Kakasını yerden alıp kumunun üstüne koyun ama ona gösterin dışkısını başka yere yapmasının bazı nedenlerinde kumu pis olabilir kumunu beğenmemiş olabilir kum kabının yerini beğenmemiş olabilir veya stres altında olabilirler

Kedinizin psikolojisi bozulmuş onu bol bol sevin sakın bağırmayın kumunun yerini değiştirdiyseniz eski yerine koyun ve kedinizi bebekler sütten kesilince kısırlaştırın