Tuvalett Sorunu

elif2121

British Shorthair cinsi 5 aylık erkek kedim tuvaletine gittiği halde ortalığa işiyor çıldıracam yataklarımı mahvetti anlamıyorum niye öyle yapyor ?

1 CEVAP

hcerenk

onu strese sokacak değişiklikler oldu mu hiç ortamda? kum değiştirmeniz bile etken olabilir.
benim kızlarımdan birisi 5. ayın sonlarında ilk kızgınlığına girdi. veteriner çok iyi hatta fazla beslendiği için hormonlarının çok geliştirğini söylemişti. bazen erken kızgınlık olabiliyormuş.
öyle bir şey olabilir mi?