Acilllll İgrenenler Bakmasın

Kayip

Arkadaşlar kedimin poposunda poset e benzettim nedir bu kediler poset yermi bilemedim lutfen napayim

9 CEVAP

Kevserhaksever

Yer yediğini atıyor siz sakın onu çekip almayın kendi kendine çıkarsın

LIGHTNING

Poşet değil, parazit şerit(tenya), acilen tedavi edilmeli

Ben hiç bu kadar büyük parazit görmedim bence poşet gibi bir şey. Çöpü karıştırıp bulmuş olabilir. Ama aklınızda bulunsun bir daha böyle bir şey olursa sakın siz çekip almayın, bağırsaklarına dolanmışsa zarar verirsiniz.

Kediler poşet lastiği gibi vb şeyleri yiyebiliyor çekip almakla iyi yapmışsınız bu şey canlı deyilse muhtemelen poşet ve iyiki kediniz onu çıkartmış parazit denilen şey canlıdır kurtçuk şeklinde yada saç kılı gibi uzunda olabilir atmadıysanız onunla birlikte veterinerinize gidip kedinize iç parazit tedavisi başlatın derim ve ortalarda meraklı kedinizin yiyebileceği şeyler bırakmamaya dikkat edin,geçmiş olsun

Kayip

Ya ben çekip aldım ya rahatsız etmesin die tuh keşke almayaydım bi sorun olurmu

Kevserhaksever

Poşet miydi peki kesin

Kayip

Poşete benziyordu uzun ama dışkı olmuş tamda anlayamadım parazit olan şeydemi poşete benzer ilk defa başıma geliyor

minnoskoss_123

O şeyi saklayın. Veterinerinize gösterin, fotoğrafını atın. Parazit olabilir bence de. Eğer parazit ise çok ciddi rahatsızlıklar yaşayabilir kediniz. Bu işi çok geciktirmemelisiniz. Çok geçmiş olsun:(

Kayip

Bende çekmekte çekindim an bi cekeyim yavaş dedim birden çıkıverdi kolayca