Kedim Duvara Çişini Mi Yapmış

bengusarioglu

Evde iki yerde buna benzer lekeler buldum. Kedim yetişkin dişi ve kısır. Daha önce böyle bir davranışına rastlamadığım için kedim çişini mi yapmış yoksa başka bir leke mi emin olamadım. Sizce kedim çişini mi yapmış duvarlara? Öyleyse neden yapmış olabilir

6 CEVAP

bihtercik

rutubet olabilir belki,apartman kaynaklı mı onu araştırın bence

lwb

Öyle bir şey için duvara oturup işemesi gerekir bence, bu da imkansız. Oldukça büyük bir leke ve dişi bir kedi, erkek gibi püskürtemez de
Başka bir şey bu

bengusarioglu

Koklamaya çalıştım koku yok

hcerenk

kısırlaştırma operasyonlarında sadece rahim alınır ise kedi yeniden hormonal olarak kızgınlığa girebiliyorlar diyorlardı. o yüzden tüm her şeyi alan operasyonlar varmış. bezleri mezleri. öbür türlü dönem dönem hislenebiliyormuş hayvanlar. ama yani bu lekenin rengi de yok, kokmuyor da diyorsunuz. kafa karıştırıcı. bir de idrar olsa süpürgelikten aşağı kayarak aşağıda birikmesi ve renk & koku değişimi yapması gerekir öyle değil mi?

bengusarioglu

Yok rutubet gibi değil yukarı doğru püskürmeye benzer lekeler de var. Odada hafif bir çiş kokusu var nereden geldiğini çözemedim. Kum kabı da aynı odada

bengusarioglu

Kısırlaştırmasını ben yapmadım sokakta belediye tarafından yapılmış sanırım, biz sokakta bulduk kötü durumdaydı. Kızgınlığa girmiş gibi bir hali de yok o yüzden garip geldi bu davranışı. Süpürgelikle duvar arası hafif bir boşluk var o yüzden kaydıysa da oraya gitmiştir diye düşünüyorum:(