Mama Kokusu:/

bihtercik

Kızıma N&D düşük tahıllı kısır maması aldım ve gerçekten ağır bir kokusu var.
İçeriği çok iyi olmasına rağmen neden kokuyor bilgisi olan var mı?
Sizde de aynı durum var mı?

2 CEVAP

mervegck06

çok normal bir durum nd mama biraz ağır kokuyor ama hils balıklı kadar değil :) ilk başta royal canin kullanıyorduk öyle pek bir kokusu yoktu hills e geçtik aman Allahım o nasıl bir koku tüm evi sarıyor artı kedinin dışkısı da kokuyordu. şimdi nd kullanıyoruz hills e göre kokusu daha az royal canin e göre fazla ama dışkısında kokmuyor şükür.

bihtercik

evet bizde royal canin kullanıyorduk ama içeriği yüzünden bıraktık o yüzden şimdi nd mama çok ağır geldi kokusu:(