Astronot Taşıma Kabı İle Yolculuk

Anket

Evet 4 saat için sıkıntı olmaz
(2 oy)
4 saat kedi için rahatsız edici
(4 oy)
Kafesten pek bi farkı yok yine miyavlar
(5 oy)
Toplam (11 oy)

Arkadaşlar ailemle farklı ilçelerde yaşıyoruz her ay 3 4 gün annemlerin yanına gidiyorum eskiden minnoşumu erkek arkadaşıma bırakıyordum şimdi o askere gidiyor her neyse minnoşu evde yalnız bırakmak istemiyorum daha önce kafesle yolculuk yaptk 1 dakika bile susmadı hem o hem ben çok üzüldüm şimdi bu astronot çantadan almak istiyorum uzun yol 4 saat için sizce uygun mu rahatsız eder mi 1 kere mola verme imkanım var

6 CEVAP

Yine içinde miyavlar pek bir değişiklik olmaz, hatta etrafı daha çok gördüğü için ve hava delikleri daha az olduğu için daha çok stres olur. Bu çantaların tek avantajı sırt çantası gibi takıldığı için yük omuzlarımıza eşit dağılıyor kedinin ağırlığını tek elimizle taşımamış oluyoruz.

Anonymus552223

Normal kafese bez ortunce daha az miyavliyorlar arkadasin da dedigi gibi etrafa bakmasi iyi bisey degil aslinda. Karanlik ve kapali daha iyi olur. Molada disari cikarmanizi tavsiye etmem ürkek bir kediyse bir kaçar bir daha yakalayamazsiniz. Evdeki gibi cagirinca gelmez. 4 saat cok uzun sure degil, sadece altina kacirirsa diye bez koyun, yemez icmez zaten stresten

Kapattım aslında montumla kapattım üstünü ama yine miyavlamaya devam etti kısa yolcukluklarda kucağıma alıyorum camdan etrafı izliyor hiç miyavlamıyor ama gezinmek istiyor otobüste buna izin veremem altına kaçırma sorunu olmadı şahsi aracımızla gittik geldik .tasması olmadan molada koymam zaten asla :) cevabınız için teşekkür ederim

Cevabınız için teşekkür ederim ama aklıma çare gelmiyor şurup vs kimyasal bir şey kullanmak istemiyorum nasıl yolculuk yapıcam bi çözüm bulamıyorum

wiya

İki kisilik bilet al diyecem arac kalkinca acarsin cantasini,kucagina alirsin vs kedinin dilinden sen daha iyi anlarsin, sevdigi oyincago vs yanina al dikkat ini basla yerlere cekmeye calis,zaten arac hareket ettikten sonra bu sekilde nirmale donecektir
Biraz daha rahatlayacaktir.stressiz yolculuklar dilerim

Merhaba
Bence normal kafese koymanız daha iyi olur bu tip çantaları tavsiye etmiyorum. İçinde havasız kalır. Daralır..