Tüy Yumağı

kira02

Gimcat antihairball tableti kullanan var mı aranızda,yavru kediler için kullanımı uygun mu?
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/gimcat-anti-hairball-odul-tableti-40gr.html

3 CEVAP

Merhaba
Yavru kediniz 6. ayına geldiğinde küçük tablet yada malt macun verin derim Eğer küçükse yutamaz (Şahsen tablet tavsiye etmiyorum) Ben kendi kedime gimcat anti-hairball peynirli malt macun veriyorum hem tadını çok seviyor hemde yuttuğu tüyleri dışkı yoluyla rahatça çıkarabiliyor :)

kira02

Çok teşekkür ederim. :)

momo44

Bende gimcat malt soft yani klasik olan heralde gercekten çok memnunum ve kedimde severek yiyor bende 6 aylikken başladım öneririm size