Kopegimin Cinsi Nedir?

Zynpsznsckn

Arkaslarım kısa bacaklı bir kopek ben protein yetersizliğinden bacakları kısa kaldığını tahmin ediyorum ama hangi cins kopek olabildiğini çözemedim

3 CEVAP

incimia

ahhaah çok şirin bu

incimia

ahhaah çok şirin bu

incimia

ahhaah çok şirin bu anne ve babasının türü farklı olmalı ki böyle bir köpek ortaya çıkmış yani hem babanın genini hemde annenin genini almış . rot ve fino gibi köpeğin çiftleştiğini düşünüyorum ama yanılmış olabilirim yani protein le falan alakası yok ona iyi bak çok tatlı