Kedimin Sırtında Birşey Var

KaiDylan

Kedim 1 yaşından biraz daha büyük. Ne zaman kuyruk sokumuna doğru sevsem miyavlayıp uzaklaşıyor. Bir kediyle kavga etmişti o zaman yara açılmıştı o yüzden diye düşünüp 2 ay hiç dokunmadım kendisi de pek yalamadı. Aradan 3-4 ay geçti ama hala orayı sevdiğimde miyavlıyor eğer kaşırsam beni ısırıp uzaklaşıyor. Görünürde hiçbir yara yok. Ne yapmam lazım nesi var bilen lütfen yazsın

2 CEVAP

surpriz

bence bu gayet normal. hayvanlar yaşadıkları travmaları bence hafızalarına kazıyorlar. mesela bir kediye köpeğe siyah şapkalı biri kötülük yaptıysa her gördükleri siyah şapkalılara saldırabiliyorlar. o yüzden merak etmeyin. zamanla belki de beraber bu sorunu aşarsınız. zamana bırakmanızı tavsiye ederim.

emrezrtrk

Kediniz dişi mi ya da kısır mi