Köpeğim Beni Isırdı.

Tarcinzeze

köpeğimi sevmek için elimi uzattığımda parmağımı hafif ısırdı. birazda kan aktık. bir kaç damla. şuan hala damla damla geliyor.aşıları normalde tamdı. bu ayın 20 sinde ise aşıları bitiyor. Bir şey olur mu ya?

2 CEVAP

incimia

merak etme köpeğim veterinerin elini hep ısırıyor ve kanıyor eğer aşıları tamsa hiçbir şey olmaz korkmana gerek yok. zaten köpekler sahibini ısırmıyorsa sorun var demektir :)

Böyle birşey yok köpek sahibini ısırmıyorsa sorun var demektir nasıl bir kafa? Köpek sahibini ısırmaz kanatacak kadar asla ısırmaz eğer ısırıyorsa suç köpekte değil sahibindedir. Yeterince eğitilmemiştir.