Kedimde Görülen Sık Kusma

murphhy

Merhaba, kedimi üç gün önce sahiplendim kendisi iki aylık, ilk gün veterinere götürüp genel kontrollerini yaptırdım, gayet sağlıklı çıktı. Pazar gecesi hafif tüylü, sarı ve parçacıklı (maması sanıyorum) kustu. İlk başta konu üzerine biraz okudum ve bu durumun normal karşılandığını gördüm. Ancak bundan sonra da kusmaya devam etti, neşesinde bir eksiklik yok hala oynuyor benimle veya kendi kendine, mamasını ve suyunu da eski düzeninde içiyor. Arada bir vücudunda hıçkırır gibi kasılmalar oluyor, sonraki kusmalarında da (toplam dört kez) sarı ve parçacıklı kusmaya devam etti. Önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim

1 CEVAP

murphhy

Ayriyeten sık sık tuvalete çıkıyor ishal değil ancak dışkısında hafif bir yumuşama meydana geldi