Yavru Kesimin Cinsi Nedir?

Verda59

**

Merhaba, 5aylık yavru bir kedim var cinsini çok merak ediyorum, internete araştırdım ama emin olamadım yardımcı olurmusunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

**

10 CEVAP

LIGHTNING

russian blue, korat vb. bir sürü şey söyleyen olacak hiç birine kulak asmayın çünkü değil
güzel bir anadolu kedisi gri renkli

merveaydar

mavi rus sokakta (özellikle türkiye sokaklarında) bulabileceğiniz bir kedi değil :) lütfen her gri kediye british shorthair, russian blue demeden önce azıcık araştıralım.

mavitilki

Kırma gibi bence. Russian blue değildir yeaaa diyenleri görüyorum ama gayet de olabilir milletin kısırlaştırmadan kaçırdığı ya da bir üreticinin hamile hamile elinden kaçırdığı bir kedi olabilir annesi. Nebelungxtekir olabilir tüykeri biraz uzun gibi çünkü.

merveaydar

bana türkiye’de safkan nebelung bulun da göreyim yeaa

merveaydar

gri soke gibi görünüyor. ama sokaktan alınan kedilere iyi bakıldığında cinsi ortaya çıkabiliyor bazen

Kedi dünyasının aristokrak bir okadarda sevecen mavi rus kedisi güzel bir cins yeşil zümrüt gözlerinden belli yinede veterinere göstermenizde fayda var :)

Verda59

Daha bebeken buldum yürüyemiyordu sürünüyordu terkedilmişti çok açtı yanında kardeşide yoktu anneside yoktu sokak kedisini mi yoksa birimi bıraktı onu bilmiyorum sahiplendik eşimle en yakın zamanda veterinerde ilk aşılarını yaptırıcaz onunda fikrini alırız cinsi ne olursa olsun o bizim ilk oğlumuz

LIGHTNING

Nebelung x tekir gerçekten yüksek ihtimal :)

1931 istanbul kucaktaki kediye dikkat, gri renk anadolu kedisi ;)

sonsuzluk

Kedinizin cinsi nebelung benimde kedim nebelung çok güzeller maşallah

Verda59

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :)