Kedim Cinsel Organını Çıkartıyor Yalıyor. Ona Bakınca Dokununca Bağırıyor Kızıyor.

Nisakorkmaz

Kedimi sokakta terk edilmiş Bi şekilde buldum ve sahiplendim. Bu yüzden biraz psikolojisi bozuk. Ama hırçın taşkın Bi kedi hiç değil. Gayet uysal ve sevecen. İlk 1 ayında hiç bir sorun çıkarmadı. Sonra Bi kez kendi pufuna dışkalıyıp idrar yaptı. Sonra benim pufuma. Bu lardan baya zaman geçti. Ve geçen pazartesi ebeveyinlerimin yatağına dışkalafı.ceza aldı. Ertesi gün uyandığımda. Aynı yatağa kusmuş tu ve işemilti. Bunlardan Bi hafta sonra tekrar aynı yatağa işedi. Bu son olaylar olmadan önce kedimin cinsel organını çıkartıp yalafığını görüyordum. Bu sıralar daha çok yapıyor ve bu nu yaparken izlenince bağırıp kızıyor. Dünden beri tolete çıkmamış. Toletine girip oradan çıkmıyor. Ne olduğunu anlayamıyorum. Maddi durumumda kötü.ne yapmalıyım lütfen yardım. Kedim kısır 1,50 2 yaşlarında

18 CEVAP

Nisakorkmaz

Sabah kalktığımda pufa halıya ebeveyinlerimin yatağına ve benim yatağıma işemilşti. Hastalık da olabilir ama aynı anda birsürü yere inatla işemsine anlam veremiyorum

şuan 6 aylık kedimde aynı durumu yaşıyorum bende ne yapcağımı şaşırdım asla tuvaletine yapmıyor hep yataklara evlere odamadan çıkartamıyorm ailem kızıyor

Hacer567

İdrarında taş enfeksiyon var gibi bu belirtiler onu gösteriyor. Benim kedimde de aynısı oldu ölümden döndü geç kalmadan veterinere götürün az ve kesik sık sık yapıyor sa acı çekiyor