Kedimin Cinsi Nedir? Sokaktan Bulduk

Yaseminemre

Kahve yani bal rengi ve gre tuyleri var karisik desen degil kare dikdortgen desenleri var duzgun bicimde degil yama gibi daha nasil anlatsam bilmiyorum uzun tüylü irkini cinsini merak ediyorum

10 CEVAP

pinarcaya

Benim kedim de kapali tuvalete girmiyordu. Kapagini 1 hafta tamamen cikarttim. Alisinca kapagini taktim ama kapisini hic kapatmadim.

Yaseminemre

Teşekkürler tum yorumlariniza 3renkli kedi calilo sanirim beyaz kahve gre renke tariflerde calilo gibi resim uysal ama tuvalet egitimi yok kum kabini actim kapagi ayagiyla eşelettim yikadim onu kirluydi biraz hicte zorlamadi beni kumada alisirsa super olucak kumu temiz ama tuvalet kabim eski kedime aitonun etkisi varmidir baska kedinin kum kabi yeni kediyi rahatsiz edermi icine girdi kokladi

Calico bu güzellik bizim bahçede de var böyle 5 aylık kısır çok canci :)

Cinsi tekir aslında . Calico kedinin cinsini değil ama renk türünü gösterir. Benim kedim de calico tekir :))

RaGe

Kedinizin bir fotoğrafını paylaşır mısınız? Büyük bir ihtimal smokin ile sarman kedi cinsinin kırması olabilir.

Yaseminemre

  1. Profilimde var goruyormusunuz ustelik ilk gunu ve sanirim bir yasinda kuma degil paspasa yapti nasil kuma alisir cok uysal sokaga terk edilmis kir icindedi lutfen bilgilerinizi paylasin

Sselin1

Profil fotonuzdan pek anlaşılmıyor ama cins degil gibi. Kediniz alışana kadar tuvaletin kapagini kaldirin isterseniz icine girmekten korkabilir. Bir de kumu parfümsüz kullanmayi deneyin. Alişmasi zor olmayacaktir.

Yaseminemre

Yenilendi profil bakarmisiniz yuzu beyaz gre kahve gibi nedir bu cins bilen yazarmi lutfen

Yaseminemre

Teşekkür ederim

Yaseminemre

Teşekkür ederim