Uygun Fiyatlı Veteriner Önerisi

Nisakorkmaz

Kedim idrar yapmakta zorlanıyor. Ben Bi süredir maddi açıdan sıkıntı çekiyorum. İstanbul çengelköye çok uzak olmayan ve uygun fiyatlı Ban yardımcı olabilecek bir veteriner biliyormusuz

1 CEVAP

Iremodi

Bu ciddi bir sorun kedinizde idrar yolu enfeksiyonu olabilir fakütleye götürün. bence veterinerden daha düşük fiyat isterler ama emin değilim size en yakın veterinerlik fakültesini arayıp idrar yolu enfeksiyonu testi yapıyorlarmı ve fiyatını sorun