Sirke Mantara İyi Gelir Mi

Ahmettuna

Kedimde mantar başlangıcı var batikon ve sirke iyi gelir mi

5 CEVAP

Bernaylmz9

Doğal sirkenin iyi geldiğini duymuştum.

Yayılmasını önler demişti bir arkadaş

Merhabalar öncelikle mantar olduğundan emin olunuz Konazol şampuan alıp prospektüsüne göre okuyup uygulayın ve oceral deri spreyi alıp ağız burun ve gözlerine gelmemesine dikkat ederek mantarlı bölgeye uygulayın mutlaka sonuç verir eğer sonuç alamazsanız mantar aşısı yaptırırsınız ama aşıdan önce bu söylediklerimi uygulayın mutlaka ve sirke ile baticon ne alaka KESİNLİKLE İYİ GELMEZz,geçmiş olsun

surpriz

merhaba. sirke iyi gelir mi bilmiyorum ama sonuçta çok asidik bu sebeple kullanıldığı bölgede derinin pH'sında olumsuz bir değişikliğe sebep olabilir. ayrıca sürdüğünüz yeri kediniz yalarsa ? kediler için sirke toksik midir değil midir araştırmak gerek. dikkatli olmanızı tavsiye ederim

0zgegok88

Ecosin uygula direkt ilk uygulamada geçecektir. İnstagram adreslerinden sorup öğrenerek size en yakın veteriner kliniğinden alıp uygulayabilirsiniz