Kediler Ve Merak

Kedim 4 yaşında ve kısır. Arada bir evden kaçıyor ve başka kedilerin olduğu katlara gidiyor. Kapı çaldığında bizden önce gidiyor

1 CEVAP

RaGe

Kedinize olan ilginizi biraz arttırın. Oyun oynayın, bol bol sevin. Sosyalleşmeyi istiyor olabilir kediniz. Ya kendi kontrolünüzde kedinizle beraber gidin. Tasma kullanıp dışarıda dolaştırabilirsiniz. Yada eğer elinizde imkanınız varsa bir kardeş getirebilirsiniz. Ancak bunları istemiyorsanız, ilginizi biraz arttırın.