Arkadaşlar Kedimin Gözüne Ne Olmuş?

Mertimben

Arkadaşlar sağ gözü bi puslu bulanık gibi gölge veya az ışıklı biyerde ise sağ gözü tamamen parlıyor acaba sağ gözü görmüyor mu

4 CEVAP

Bir sorun olduğu belli veterinere sormalısınız biz buradan ne desek boş

minnoskoss_123

Buradan alacağınız bilgiler yanlış olabilir. Veterinerinize danışmanız daha faydalı olur. Geçmiş olsun:(

Mertimben

Kedilerim oynaşırken ufaklık bunun gözüne vurmuş sanırım o yüzden olmuş kendiliğinden geçer diyerek geri gönderdi evimize 2 gün sonrada geçti teşekkürler

Lütfen veterinere götürünüz branşı göz olan veterinerler çok iyi anlarlar ve kesin teşhis koyulur buradan ne yazsak boş darbe almış olabilir çizilmiş olabilir buna bağlı göz tansiyonu yükselmiş olabilir o kadar çok şey olabilirki ama bunu buradan hiçbirimiz anlayamayız acil veterinere lütfen geçmiş olsun