Advance Kedi Maması

Esi

5 aylık kedim için mama alıcam advance önerdiler kullanan varmı

2 CEVAP

Advance adını iyi tanıtmış eskilerin iyi şimdinin ise kötü maması. Genellikle veterinerlerle anlaşma yaparak satmaya çalışıyorlar. O fiyata çok çok kaliteli mamalar alabilecekken advance almanız saçma olur

bademthecatt

Ben kısır kedimde kullanıyorum gayet güzel bir mama sorun yaşamadık advancein instagram hesabından numune isteyip sevip sevmeyeceğine bakabilirsiniz ama seveceğine eminim :)