Kedimin Mantarı Bana Mı Geçti ?

Kediannesi12

Arkadaşlar elim böyle oldu yüzümde de kaşıntı ve yanma var ne yapacağım kedimin mantarı bana mı geçti ?

5 CEVAP

lwb

Fayda etmeyenden çok eden var, instagram üzerinden de sipariş veriliyor sanırım ecosin.
İletişime geçin

https://www.instagram.com/ecosin.efer/

Bu kadar çok başarılı sonucu var denemekten kaçmayın, en azından kremlerden daha zararlı değil ve sanırım kediniz de çook ciddi derecede ilerlemiş değil ama inatçı, ben iyi sonuç alıcağınıza inanıyorum.

minnoskoss_123

Vücudunuzda kırmızı, kabuklanmaya başlamış yara gibi gözüken izler genelde mantar oluyor. Bana maalesef kedi mantarı bulaştı fakat tedavi sonucu kurtuldum. En kısa sürede kedinizi veterinere götürüp onun da tedavisini yaptırmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

lwb

Bir çok kişi size açtığınız forumlarda ecosin önerdi, kremle vs devam ettiniz ve yine bir çok kişi size krem kullanmayınız özellikle antibiyotikliyse dedi. Sonunda size geçmiş. Hayvana da yazık bu illetle vücudu savaşıyor ve sürekli vücudu kimyasal alıyor, siz de uğraşırsınız eğer size de geçtiyse.
Bir an önce ecosin kullanmaya başlayın, son çare bu, kedinizin memesine de sıçramış daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Kremler vs alıcağınıza bi kere alın şunu kurtulucaksınız büyük ihtimalle

Kediannesi12

Ecosin de kullanan çok kişi fayda etmedi die yazmış kullandığım krem antibiyotik değil mantar kremi ve veterinere götürüyorum ama o da sürekli aşıdan başka birşey önermiyor sorumlusu benmişim gibi yazmışsınız ama ben ister miyim kedim acı çeksin

Kediannesi12

Tamam alacağım zaten bittim artık üzüntüden benim psikolojim bozuldu