Yavru Kedi Tuvalet Eğitimi

mathilda22

Kedim 2 aylık tuvaletini kum hariç bi köşesi var oraya yapıyor, kuma gitmiyor bi türlü. Köşesine kumu koyduk ama yinede kumu istemiyor. Kristal kum aldım acaba onu mu sevmedi? Kum önerileriniz var mı? Kuma nasıl alıştırabilirim?

3 CEVAP

Kediler için çiş spreyleri var.Bu spreylerden alıp kuma sıkın kedi çiş kokusunu alınca oraya tuvaletini yapacağını anlar.

mathilda22

Tamam teşekkür ederim deneyeceğim

Badems

Bence kristal yerine ince taneli kum deneyin. Kumu kaba boşalttıktan sonra üstüne koyup patilerini tutup kazıyormuşçasına hareket edin. Kendi gidip gelecektir eğer bir problem yoksa.