Hipoalerjk Mama Önerisi

1,5 yaşında van kedimde mama alerjisi başladı nd kuzu etli ve advance kısır somonlu karıştırarak veriyordum.. alerjen mama baktım ama bulamadım pek önerilerinizi bekliyorum

4 CEVAP

Sselin1

N&d nin mamalarini seviyorsa farminanin "vet life hipoalerjenik "mamasini alabilirsiniz bu tarz mamalar veterinerlerde satiliyor yalniz internette bulamazsiniz yine hills, proplan, advance markalarinin da hipoalerjenik mamalari var.

beautifulcat

Brit Care markasının da mamaları hipoalerjenik diye biliyorum, internet siteleri üzerinden tester isteyebiliyorsunuz, denemekte fayda var. İçeriğinde taze et olmasıyla da diğer et içermeyen mamalara göre bir tık önde bence.

melisc

Brit Care ve Pro choice değişimli olarak sürekli kullandığım mamalar ikisini de tavsiye ederim, içerikleri temiz, yavrularımız için oldukça ideal ve tadını çok seviyorlar

Zehrasnmz

Felicia hypoallergenic sterilized kullanıyoruz. Memnunuz