Kedimin Sırtında Beze. Yardımcı Olursanız Sevinirim

Sunanur16

Kedim yaklaşık bir ay önce aşı oldu, bu aşıdan bir iki hafta sonra aşı olduğu bölgede bi şişlik oldu aşıdan kaynaklı olduğunu düşündüm fakat ovalamama rağmen şişlik inmedi ve o bölgedeki tüyleri döküldü, sebebi ne olabilir bir bilgisi olan var mı acaba?

7 CEVAP

aynı şey kedimde oldu. tıpatıp aynısıydı. antibiyotik tedavisinden sonra ortaya çıktı veterinere götürdüm iğne yapılırken rahat durmadığı için olduğunu söyledi. sprey verdi yalasada problem olmayacağını söyledi, spreyi hergün 3-4 kere sıktım ve kabuk bağlayıp yok oldu. telaş etmenize gerek yok, veterinerinize danışın verdiği ürünü kullanın geçiyor hemen

Sunanur16

Teşekkür ederim, canı acımıyor dokununca tepki vermiyor ama yine de telâşlandım.

rica ederim. benimkininde acımıyordu hissetmiyordu orada tüyleri dökülmüştü bu şekildeydi aynı. ama orası böyle olunca sürekli yalamaya çalışıyordu sanırım bu yüzden geçmiyordu yarası. spreyle küçülüp geçmişti

baktım şimdi spreyin ismine crystalin

lwb

kedimin sırtında da beze var iğneden kaynaklı ve sene başından beri, yalnız tüyleri dökülmedi benimkinin.
bazıları kalabiliyor büyümedikçe sıkıntı yok

Lütfen veterinerinize gösteriniz geçmiş olsun

Sunanur16

Tekrar çok teşekkür ederim içim rahatladı biraz :)