Kedim Kuyruğunu Düz Tutmuyor.

Merhaba, 1 hafta önce eve geldiğimde kedimin kustuğunu gördüm. Kusmukta yabancı bir madde yoktu fakat o günden sonra kuyruğunu görselde gördüğünüz gibi tutmaya başladı. Kuyruğunu elliyorum herhangi bir acı tepkisi vermiyor. Sizce ne olmuş olabilir?

1 CEVAP

RaGe

Kedinizin türü ile alakalı bir durum olabilir. Kedinin genel davranışlarını gösteren bir kuyruk davranışı değil. Söylediğiniz gibi acısı vs herhangi bir şeyi yoksa kendi isteği ile o şekilde tutuyor olabilir. Eğer iştah kaybı gibi sorun yaşarsanız ateşi çıkmış hasta hissediyor olabilir kendisini. Bir veterinere götürmeniz de fayda olur.