Enfeksiyon

unalx

Benim 1 yaşında bi yavrum var. 2 hafta önce başına çok kötü bişey geldi sağ arka bacağı poposunun orası yırtılmış derisi açılmıştı dikiş atıldı baya. Sonra enfeksiyon kaptı çift dikiş oldu Yavrucuk. Şimdi veterinerde kalıyor yanına ziyarete gidiyorum normalde çok sevecen olan kedim bana hiç pas vermedi

2 CEVAP

RaGe

Kedinizin veterinerde iken büyük ihtimal ağrı kesicilerin etkisinde olduğunu unutmayın. Kediniz tamamen farklı bir ortamda bulunması ve sürekli tedavi görmesi stres yapmasına sebebiyet vermiş olabilir. Kediniz iyileştikten kısa bir süre sonra yine eski sevecenliğine dönecektir. Siz sevginizi göstermekten, kedinizle vakit geçirmekten vazgeçmeyin. Sabırlı olun. Desteğinizi gösterin yeter. :)

unalx

Çok teşekkür oraya köpekler filanda girip çıkıyo koluları kalıyor sanırım rahatsız oluyor ve keyifsiz. Yoksa hiç yapmazdı bana bunu. Teşekkür ederim geldiği zaman eskisinden de daha iyi ilgilenicem